www.cemilpiknik.com

0374 237 10 49

     ANASAYFA  •  HAKKIMIZDA  •  KAHVALTI  •  TURLAR/GRUPLAR  •  FOTOĞRAFLAR  •  ABANT OTEL  •  İLETİŞİM 

Abant Tur

Cemil Piknik, deneyimli ve genç kadrosu ile Abant Gölü çevresinde toplu yemek ihtiyacı olan turlara, gruplara şirket toplantılarına ve benzeri günübirlik turlara hizmet vermektedir. Taşınabilir ve geniş kapasiteli mangal tertibatı ile aynı anda 750 kişiye kadar sucuk ekmek, köfte ekmek, tavuk ekmek, servis hizmeti verebilmektedir.

Abant Gölünün büyüleyici atmosferinde,yeşilliklerin arasında, göl manzarası ile birlikte ızgarada pişen etinizi, sucuğunuzu ve köftenizi beklerken, çam ve köknar ağaçlarının arasında dostlarınız ile fotoğraf çektirebilir, at ve faytonlara binebilir, kışın şamyel kızağında eğlenceli dakikalar geçirebilir, göl çevresinde eşsiz bir yürüyüş yapabilirsiniz. Yemeğinizin ardından semaverde demlenmiş çayınızı içerek Abant'a en kısa sürede geri gelmek üzere veda edebilirsiniz.

Kapalı mekan restaurant kapasitemiz: 100 kişi (sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği) Açık mekan resturant bahçesi dere kenarı kapasitemiz: 100 kişi (sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği) Abant gölü kenarı açık alan kapasitemiz: 750 kişi (öğle yemeği, akşam yemeği)

Abant gölü çevresinde ve abant yolundaki Cemil Piknik restaurantımızdaki tur ve grup yemeklerinde önceliğimiz siz değerli turist müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu kapsamda eğer bir rehber, şirket yöneticisi veya tur organizatörü olarak görevliyseniz en memnun kalacağınız şekilde ve en uygun fiyatlarla Abantta ağırlanmak için bizi arayabilirsiniz.

Abant Turları Yetkilisi: Hayati ÖZCAN

Tel: 0374 237 10 49 (Cemil Piknik) Cep: 0532 464 00 14


İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omnportal